077-2315930

עיצוב חדר האמבטיה

מדוע כדאי להשקיע בעיצוב חדר הרחצה? אלו אפשרויות עומדות לפנייך בתהליך העיצוב? האם העיצוב בא על חשבון הפרקטיות? וכמה עולה עיצוב חדר האמבטיה?

חדר האמבטיה הוא חלל שבו עוברים כמה פעמים ביום - ולרוב לא לזמן ארוך מדי. שלא כמו חדר השינה או הסלון שבהם אפשר לשהות במשך שעות, בחדר האמבטיה מדובר תמיד בכניסה לצורך פעולה והתארגנות. עם זאת, אין לזלזל בעיצוב ובנראות של החלל. החדר הוא חלק בלתי נפרד מהבית ותמיד כיף להתארגן, בבוקר ובערב, בחדר מעוצב.

אמצעים שונים לעיצוב החלל

אם בעבר עיצוב של חדר האמבטיה כלל בעיקר בחירה בין מספר דגמים של אמבטיות וקרמיקה, היום אין זה כך. לפנייך יש מגוון רחב של אפשרויות ואפשר להגיד כי העיצוב נעשה על ידי בחירת כל המרכיבים ושילוב נכון של כולם. כלומר, לפנייך דגמים שונים של אמבטיות, כיורים, ברזים, שיש, קרמיקה, ארונות ועוד.

אפשר להגיד כי השמיים הם הגבול והדרך הטובה ביותר לתכנן את החדר היא לבחון מה המטרה שלך, איזה סגנון עיצוב מדבר אלייך ולצאת מנקודת הנחה כי העיצוב עומד ללוות אותך לאורך שנים רבות. שיפוץ אמבטיה או בנייה של בית הם לא עניין של מה בכך ולכן כדאי להקדיש לתהליך העיצוב את תשומת הלב.

לא צריך להתפשר בין עיצוב לפרקטיות

עיצוב של חדר הרחצה נעשה לאחר הבנה של בני הבית ושל האופי של החלל. ישנו הבדל בין חדר רחצה המיועד לכל המשפחה, חדר רחצה לאורחים וחדר רחצה שאמור לשמש רק את ההורים. בתהליך העיצוב יש לבחון מה עומד להיות השימוש של החלל ורק לאחר מכן יש להתחיל לבצע התאמות שונות בין הצבעים והחומרים השונים.

היום ישנם שלל פתרונות עבור עיצוב חדר האמבטיה ואין זה משנה אם החדר הוא קטן או גדול, אם הוא כולל אמבטיה או מקלחת, אם השיש יכול להיות גדול או אם עליו להיות קטן. אין כל צורך להתפשר על עיצוב או על פרטיות אלא להתייעץ עם מומחה בתחום ולבחור את העיצוב המתאים ביותר לביתך.

עלויות העיצוב

ההחלטה לעצב את חדר האמבטיה אינה אומרת שמדובר בתהליך יקר. הדרך הטובה ביותר היא לבחור בעיצוב המתאים עבורך, לעשות את השילובים הנכונים ולבצע את הקנייה במקום אשר דואג לך ומייבא את המוצרים השונים בשיטת ייבוא אל הצרכן וחוסכת לך בעלויות עיצוב הבית שלך.

עיצוב המתאים עבורך

בחברת קונקס קרמיקה בע"מ, מחכים לך מגוון רחב של פתרונות עיצוב חדר האמבטיה: אמבטיות, אביזרים, קרמיקה ועוד. אנו פועלים בשיטת ייבוא ישיק אל הצרכן ולכן מציעים לך לעצב את חדר הרחצה במחיר הטוב ביותר, בלי להתפשר על האיכות והעיצוב. זה הזמן ליצור אתנו קשר או להשאיר את פרטייך באתר וליהנות מחדר האמבטיה ברמה הגבוהה ביותר.

כתוב תגובה