אין מוצרים בסל הקניות שלך
Close
חיפוש
Filters

ניאגרה סמויה להגברת האסתטיקה של חדרי שירותים

איך מעצבים חדרי שירותים? מה היתרונות של אסלות סמויה? כיצד בוחרים כלים סניטריים?

כלים סניטריים הם מוצר בסיסי שקיים בכל בית. בדרך כלל הקבלן משתמש בכלים סניטריים בסיסיים, אך בעלי בתים יכולים להחליט לשדרג אותם. אחד הפתרונות החדשים שעל הפרק נקרא ניאגרה סמויה, או "אסלה סמויה", ויש לו המון יתרונות. כמו כן, שימוש נכון באסלה מן הסוג הזה יכול להשביח את הנכס ולהתאים לבעלי משפחות עם ילדים.

כלים סניטריים שמתאימים לצרכים שלך

חברת קונקס קרמיקה בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק ישיר לצרכן של מגוון כלים סניטריים. הכלים הסניטריים שאנו מעמידים לרשותך מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם ומבטיחים לך שביעות רצון מלאה. כמו כן, אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר ומאחורינו המון לקוחות מרוצים. כל שעליך לעשות הוא לבקר באולם התצוגה שלנו או להתרשם מקטלוג הכלים הסניטריים באתר – ואנו כבר נדע איך להתאים אותם לצרכים שלך.

דגשים בעיצוב חדרי שירותים

חדרי שירותים צריכים להיות מעוצבים באופן אסתטי ופונקציונאלי. מבחינה אסתטית, הרבה תלוי בטעם האישי של בני המשפחה ובסגנון המועדף עליהם. יש בעלי בתים שבוחרים ליצור קו עיצובי אחיד בחדרי שירותים, מקלחת, סלון וחדרי מגורים, לעומת כאלה שמגדירים בצורה שונה לחלוטין את העיצוב שנבחר לכל חדר. במקביל, יש משמעות להיבט הפונקציונאלי כי חדרי השירותים משמשים את כל המשפחה ומשפיעים על איכות החיים.

היתרונות של ניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה מתאימה לחדרי שירותים כי הרבה יותר יפה, אסתטית ומרשימה בהשוואה לאסלה רגילה. את הדגמים החדשים אפשר לתלות באופן שאינו נוגע ברצפה וכך שכל מנגנון ההדחה והאינסטלציה יישאר מוסתר בתוך הקיר. המשמעות מבחינתך היא עיצוב דקורטיבי ברמה גבוהה וחיסכון במקום. כמו כן, החיבור של האסלה לקיר ולא לרצפה והשימוש בברגים נסתרים משפרים את חזות חדר השירותים ומונעים הצטברות של לכלוך, בלאי וחלודה.

טיפים לבחירת כלים סניטריים

בחירה נכונה של כלים סניטריים יכולה לחסוך בהוצאות עבור בעלי בתים ומשפחות. במידה ומחליטים להתקין ניאגרה סמויה, צריך להשוות בין מותגים ולבדוק את המפרט המלא. רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי המידות המתאימות לחדרי השירותים ולברר האם יש צורך בעבודות אינסטלציה. נוסף על כך, אפשר לבחור בין מושב קשיח או גמיש ולהשתמש בלחצן דו כמותי על מנת לחסוך במים. כל השיקולים האלה הם חלק מתהליך הבחירה בכלים סניטריים ובעיצוב מחדש של חדרי שירותים.

מהיצרן ישירות אליך

בחברת קונקס קרמיקה בע"מ מחכים לך פתרונות וכלים סניטריים ברמה שלא הכרת. אנו נחסוך לך זמן, כסף והוצאות ונשווק עבורך כלים סניטריים במחיר הטוב בישראל. נציגינו מחכים לשמוע ממך בהקדם ולהעניק לך יחס אישי מהרגע הראשון. כעת רק נותר לך לחייג 077-2315930 ונחזור אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית על ניאגרה סמויה ואיכותית.

כתוב תגובה