אין מוצרים בסל הקניות שלך
Close
חיפוש
Filters

מוט מקלחת

מוט מקלחת עבור בני הגיל השלישי

כיצד יכולים בני גיל הזהב ליהנות מהיתרונות של מוט מקלחת? איך בוחרים מוט בטיחותי שיתאים למקלחת?מה הקשר בין מוט מקלחת לבין עיצוב דקורטיבי של חדרי רחצה?

מוט מקלחת הוא אביזר עצמאי שיכול גם להגיע כחלק ממערכת רחצה רחבה יותר. בשני המקרים מדובר על מוט מתכת שעשוי בדרך כלל נירוסטה, ומטרתו לאפשר תלייה של ברז המקלחת בגבהים שונים. בעזרת המוט ניתן להשיג שורה ארוכה של יתרונות והוא חשוב בעיקר עבור גברים ונשים בגיל הזהב. כמו כן, רכישת מוט מקלחת היא הזדמנות טובה לעצב מחדש את חדר המקלחת ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי כלים סניטריים.

בחברת קונקס קרמיקה יודעים מה מתאים לך

חברת קונקס קרמיקה בע"מ מתמחה כבר שנים רבות ביבוא ובשיווק ישיר לצרכן. אנו מייבאים את הכלים הסניטריים הכי טובים בעולם במיוחד עבורך ויודעים מה נדרש לך בשביל לעצב מחדש את חדרי הרחצה. בתוך כך, לכל אחד מהנציגים שלנו יש מספיק ניסיון בשביל לעזור לך לבחור מוט מקלחת בטיחותי ואמין. כל שעליך לעשות הוא להתרשם מקטלוג המוצרים באתר או להגיע לאולמות התצוגה שפתוח עבורך 7 ימים בשבוע – כולל שבת.

החשיבות של מוט מקלחת בגיל הזהב

גברים ונשים בגיל הזהב צריכים לשפר את רמת הבטיחות של חדרי הרחצה והשירותים שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תלייה על הקיר של מוט מקלחת יעיל ונגיש. בעזרת המוט יכולים בני גיל הזהב למנוע תנועות לא רצויות, להפחית את הסיכוי להחלקה ובעיקר ליהנות ממקלחת ארוכה ומרעננת. כמו כן, המוט עצמו לא יקר והוא מתאים לחדרי רחצה חדשים וישנים כאחד.

התקנת מוט בחדרי רחצה ומקלחת

עוד סיבה בגללה כדאי לבני הגיל השלישי להתקין מוט מקלחת במקום להסתפק בברז הרגיל קשורה להתקנה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אין צורך בשבירת מרצפות קרמיקה או בהריסת הקיר על מנת להתקין את המוט. ניתן לבצע התקנה מקצועית עם דבק ייעודי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי כלים סניטריים משלימים כמו ברזים, טוש, ראש מקלחת ועוד.

שימוש במוט מקלחת כחלק מעיצוב חדרי רחצה

הדגמים החדשים של מוט מקלחת מעוצבים במטרה להתאים לחדרי רחצה ומקלחת. התאמה דקורטיבית מן הסוג הזה באה לידי ביטוי בחומרי הגלם שמהם מיוצרים המוטות, במראה החיצוני שלהם ובעמידות מפני קורוזיה, בלאי ושחיקה. במקביל, בני הגיל השלישי יכולים להחליף רק את המוט כדי לחסוך בהוצאות ועדיין לשנות ה-180 מעלות את האווירה והעיצוב של חדרי הרחצה.

שביעות הרצון שלך בראש סדר העדיפויות שלנו

אנו, בחברת קונקס קרמיקה בע"מ, מבינים שהגיל השלישי מביא איתו דרישה להתאמות מסוימות בחדרי רחצה ושירותים. בקטלוג המוצרים שלנו מחכים לך כלים סניטריים מעולים ובשיחת טלפון למספר 077-2315930 נייעץ לך לגבי בחירת מוט מקלחת איכותי, בטיחותי ונוח לשימוש!

כתוב תגובה