077-2315930

כיור שירותי אורחים

כיור שירותי אורחים בדירה חדשה

איך מעצבים חדרי שירותים לאורחים? למה חשוב להשקיע בכיור שירותי אורחים בדירה חדשה? כיצד בוחרים את הכיור המתאים?

רכישת דירה חדשה מקבלן היא ההשקעה הכספית הכי גדולה שעושים בני זוג ומשפחות. עם זאת, מפרט הדירה כפי שהיא מסופקת על ידי הקבלן לא תמיד עולה בקנה אחד עם הדרישות של בעלי הנכס. הפתרון לכך הוא לדאוג מראש להתאמה של עיצוב חלל הפנים ולהתמקד בעיקר בחדרים חשובים כמו שירותי אורחים. כמו כן, כיום ניתן לשלב כיור שירותי אורחים ברמה גבוהה גם עם הסגנון העיצובי הקיים בדירה החדשה.

המותגים המובילים בעולם – גם בדירה שלך!

חברת קונקס קרמיקה בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק ישיר של מגוון מותגים מובילים מעולם הריצוף, החיפוי והכלים הסניטריים. לקוחות כמוך מקבלים אצלנו יחס אישי והזדמנות מושלמת לשדרג את המפרט הבסיסי של דירות קבלן חדשות. אם יש לך התלבטות לגבי עיצוב חדרי מקלחת, שירותים ומטבח – כל שעליך לעשות הוא להגיע לאולם התצוגה ולהתייעץ עם אחד הנציגים שלנו.

החשיבות של כיור שירותי אורחים

יש כמה סיבות שבגללן חשוב להשקיע בכיור שירותי אורחים גם בדירה חדשה שנרכשת מקבלן. קודם כל, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני ואורחים שנכנסים לחדר השירותים מסתכלים היטב על הכיור. עיצוב אקסקלוסיבי של חדרי שירותים נשען על הכיור ומבליט אותו על רקע אלמנטים דקורטיביים אחרים. כמו כן, סגנון העיצוב של הכיור צריך להתאים לשאר החדרים בבית. רק כך ניתן להשלים את המראה של הדירה החדשה ולהתאקלם בה במהירות.

בחירת כיור לפי הסגנון העיצובי

הדגמים החדשים של כיור שירותי אורחים מגוונים מכפי שנהוג לחשוב ולא כל בעלי הדירות החדשות יודעים כיצד לבחור אותם. הפתרון הוא להתחיל בסינון גס לפי ההבדלים בין כיורים לחדרי אמבט גדולים, כיורים לחדרי שירותים קטנים, כיורי רחצה וכיורים אינטגרליים. לאחר מכן ניתן להיכנס לעובי הקורה ולבחון את המחיר של כל כיור ביחס לתקציב העיצוב של הבית. זו גם ההזדמנות להתייעץ עם קבלן הדירה החדשה ולשאול על לוח הזמנים של הפרויקט, השתתפותו בעלויות העיצוב וכן הלאה.

הבדלים בין חדרי שירותים

חדרי שירותים ממלאים פונקציות בסיסיות ומשותפות, אך יש בכל זאת מספר הבדלים בין חדרי רחצה של בני המשפחה וחדרי אורחים. ההבדל העיקרי נובע מכך שבחדרי שירותים של אורחים משתמשים לעיתים רחוקות, בעוד בחדרי הרחצה של המשפחה ישנו שימוש אינטנסיבי ויום יומי. כתוצאה מכך, רצוי לתת עדיפות לכיור שירותי אורחים עמיד וחזק ולוודא שהוא מתאים למטרה.

העיצוב שלך הוא המשימה שלנו

בחברת קונקס קרמיקה בע"מ מבינים את ההתלבטות שלך לגבי עיצוב הדירה החדשה. אולם התצוגה שלנו פתוח כל יום במיוחד עבורך ואנחנו מחכים לך גם במספר 077-2315930 עם הצעה על כיור שירותי אורחים במחירים ללא תחרות!

כתוב תגובה