077-2315930

בריקים לחיפוי של הקיר בסלון

מה היתרונות של חיפוי הקיר בסלון? למה כדאי להשתמש בבריקים? איך בוחרים בריקים מתאימים לחיפוי?

הסלון הוא החלל המרכזי של הבית והאזור שמושך את תשומת הלב הרבה ביותר מצד אורחים, חברים ובני משפחה. השקעה בעיצוב הסלון מחזירה את עצמה בתוך זמן קצר מבחינת השפעה על איכות החיים, מה גם שהיא משביחה את הנכס. לפיכך, אחת הדרכים המומלצות לעצב מחדש את הסלון היא לבצע חיפוי לקירות. את החיפוי כדאי לערוך באמצעות בריקים מיוחדים וזאת על מנת לנצל את היתרונות השונים שלהם.

אנחנו בקונקס נותנים לך חיפוי מלא

חברת קונקס קרמיקה בע"מ מתמחה בייבוא ושיווק ישיר של בריקים לחיפוי עבור הצרכן. אנו מעמידים לרשותך בריקים של מגוון מותגים מובילים בעולם החיפוי ובאולם התצוגה שלנו מחכים לך נציגים לייעוץ והכוונה מקצועית. כמו כן, אנו מזמינים אותך להתרשם כבר עכשיו מאלפי הפריטים מהקטלוג באתר וליצור עמנו קשר כדי להזמין בריקים לחיפוי של הקיר בסלון בהתאמה אישית.

מגוון היתרונות של בריקים לחיפוי

בריקים יכולים לשנות בצורה דרמטית את המראה השגרתי והמסורתי של הקיר בסלון. מבחינה אסתטית, הבריקים מתכתבים עם סגנון עיצוב מודרני וכפרי ואפשר לשלב אותם גם בדירות ישנות. הבריקים נוחים לניקיון, תחזוקה ותפעול והם אידיאליים עבור בתי משפחות עם ילדים. כמו כן, אפשר להחליט האם לחפות את כל הקיר בבריקים או להקדיש רק חלק ממנו לחיפוי המרשים.

בריקים לעומת צבע

אחת ההתלבטויות העיקריות של בעלי בתים פרטיים היא האם לצבוע את הקיר בסלון, או שמא לחפות אותו בבריקים. על פניו הצביעה מחדש זולה יותר, אך בפועל היא פחות משתלמת וזאת מסיבות שונות. קודם כל, בריקים הם פתרון מתאים יותר בגלל האווירה והסגנון, כי הם מעניקים בידוד תרמי ואקוסטי ובגלל שאפשר למצוא אותם במגוון סגנונות וצבעים. אם זה לא מספיק, הבריקים מתאימים יותר לחיפוי של הקיר בסלון גם כי הם איכותיים ועמידים למשך מספר שנים.

טיפים לבחירת בריקים לחיפוי

חשוב לפנות לבעלי מקצוע על מנת לבצע חיפוי של בריקים על הקיר בסלון בצורה מקצועית ויסודית. מבחינת סוגים, ההבדל העיקרי הוא בין בריקים מאבן, בריק סיליקט ובריקים מפירוק שמגיעים בכמה דוגמאות וסגנונות. המטרה היא ליצור מצב שבו הבריק מתאים למראה הדקורטיבי של הסלון ולמסגרת התקציב. במידה ומתלבטים בין דגמים, רצוי לתת עדיפות לבריק חזק שיחסוך בעתיד הוצאות על שיפוץ.

מחיר טוב לבריקים מושלמים

בחברת קונקס קרמיקה בע"מ מתחייבים להציע לך את המחיר הטוב ביותר. אנו מנוסים בבחירת פתרונות חיפוי, מעדכנים לעיתים קרובות את קטלוג הדוגמאות ומזמינים אותך להתרשם מאולם התצוגה שלנו. נציגינו יסבירו לך על היבטים שונים בבחירת בריקים ויעשו הכל לשביעות רצונך. רק נותר לך לחייג 077-2315930 ונדאג למצוא עבורך בריקים לחיפוי כמו שרצית.

כתוב תגובה