אין מוצרים בסל הקניות שלך
Close
חיפוש
Filters

ארונות לאמבטיה

ארונות לאמבטיה כפתרון אחסון

למה כדאי לשלב פתרונות אחסון בחדרי רחצה? איך בוחרים ארונות לאמבטיה? מה ההבדלים בין סוגים שונים של ארונות ופתרונות אחסון לבית?

חדרי אמבטיה נוטים להיות קטנים יותר בהשוואה לחדרים אחרים בבית ומכאן החשיבות הגדולה של פתרונות אחסון. בעזרת ארונות לאמבטיה ניתן לשדרג את ניצול המקום הפנוי, לשפר את איכות החיים ולהעלות את ערך הדירה לקראת מכירה או השכרה. עם זאת, כמובן שלא תמיד קל למצוא את הארונות המתאימים עבור חדרי אמבטיה ובשביל זה צריך להתייעץ עם אנשי מקצוע.

פותחים לך דלת לעיצוב מחדש

חברת קונקס קרמיקה בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק ישיר של ארונות לאמבטיה מהיבואן לצרכן. המשמעות עבורך היא חיסכון אדיר בהוצאות ושדרוג של חדרי הרחצה. אנו נראה לך דגמים חדשים של ארונות לאמבטיה ונסביר לך מה לעשות בשביל לשלב אותם בעיצוב הקיים. במקביל, באולם התצוגה שלנו מחכה לך מגוון עצום של פריטים דקורטיביים, כלים סניטריים ומוצרים ייעודיים לחדרי אמבטיה ושירותים.

היתרונות של פתרונות אחסון

ארונות לאמבטיה אמורים לספק פתרון לאחסון של כלי רחצה ומוצרי היגיינה אישיים. בעזרת פתרונות אחסון מתאימים ניתן למנוע גישה של ילדים לתרופות, לחסוך את הצורך בהגדלת חדרי אמבטיה במסגרת שיפוץ ולשפר את הנוחות היום יומית. ארונות לאמבטיה הם פתרון אחסון מעולה שמתאים לבתי משפחות וגם לדירות קטנות ואינטימיות.

שיקולים לבחירת ארונות לאמבטיה

חשוב לוודא התאמה של ארונות לאמבטיה לתנאים בחדר ובעיקר לאחוזי הלחות הגבוהים. ארונות שלא מתאימים לחדרי אמבטיה עלולים לסבול מעובש, שחיקה ובלאי ולהוריד לטמיון השקעה כספית גבוהה. מנגד, פתרונות אחסון שמיוצרים על ידי חברות מובילות תוך הכרה במאפיינים של חדרי האמבטיה יחסכו בהוצאות עבור הלקוחות.

עלות ממוצעת של ארונות לאמבטיה

המחיר של ארונות לאמבטיה נקבע לפי חומרי הגלם שמהם הוא מיוצרים, המידות והעיצוב. אפשר לחסוך בהוצאות אם בוחרים ארונות קטנים ולנצל טוב יותר את המקום הפנוי על ידי חלוקה פנימית של מדפים ומגירות. אפשרות אחרת היא לשלב בין כמה סוגים שונים של ארונות באותו חדר אמבטיה ולפי מסגרת התקציב.

הבדלים בין סוגי פתרונות אחסון לבית

ארונות לאמבטיה נראים אחרת מארונות לסלון, לחדרי מגורים ולמטבח כי הפונקציונאליות שלהם שונה לגמרי. בעוד ארונות בסלון למשל מושכים תשומת לב ואמורים לשמש כסוג של רהיט דקורטיבי, בעת בחירת ארונות לאמבטיה רצוי להציב דווקא את הפרקטיקה בראש סדר העדיפויות. בתוך כך, מומלץ לערב מעצבי פנים ולשאוב השראה מקטלוגים של עיצוב לפני שמחליטים כיצד להתאים פתרונות אחסון לחדרים השונים בבית.

המקום שלך חשוב גם לנו

המומחים של חברת קונקס קרמיקה בע"מ מחכים לך באולם התצוגה עם דגמים חדשים של ארונות ויעוץ בנוגע לפתרונות אחסון. באפשרותך לחייג כבר עכשיו למספר 077-2315930 ולקבל מאתנו התחייבות למחירים הטובים ביותר על ארונות לאמבטיה מכל סוג!

כתוב תגובה