אין מוצרים בסל הקניות שלך
Close
חיפוש
Filters

ארונות אמבטיה מעוצבים – לוקחים את הדירה החדשה לשלב העיצובי הבא

למה שווה להשקיע בעיצוב חדרי אמבטיה? איך בוחרים סגנון עיצוב לחדרי אמבטיה ושירותים? מה היתרונות של ארונות אמבטיה מעוצבים לעומת הארונות הרגילים שמגיעים כחלק מהמפרט בדירות חדשות?

בית חדש מעניק הזדמנות פז לעצב ולשדרג את חדר האמבטיה. ברוב הבתים החדשים אין השקעה מהותית בעיצוב חדרי אמבטיה, כי הקבלן בדרך כלל בוחר בסגנון סולידי שפונה למכנה המשותף הרחב ביותר. לעומת זאת, בעלי בתים פרטיים שרוצים לשדרג את ערך הנכס ולהיכנס לבית מעוצב עם מקלחת מפנקת חייבים להשקיע בארונות איכותיים.

אנחנו יכולים להיות הבית שלך לארונות מעוצבים

באולם התצוגה של קונקס קרמיקה בע"מ מחכים לך דגמים מובילים של ארונות אמבטיה מעוצבים. אנו נאפשר לך לרכז את כל הדרישות, הבקשות והציפיות תחת קורת גג אחת וכך נחסוך עבורך זמן וכסף בעיצוב הבית החדש. נציגינו מחכים כבר עכשיו לפנייתך ומתחייבים למצוא עבורך תשובה לכל שאלה!

דגשים בבחירת עיצוב לחדרי אמבטיה ושירותים

העיצוב של חדרי אמבטיה משפיע באופן ישיר על איכות החיים וזאת מכמה סיבות מרכזיות. ראשית, חדרי אמבטיה נוטים להיות קטנים ולכן יש לנצל כל מ"ר פנוי לצרכים פונקציונאליים ואסתטיים. שנית, זה המקום שבו אנו מבלים זמן רב לבד ובפרטיות. העיצוב אמור להעניק לנו תנאים נוחים לשהות ממושכת בחדרי אמבטיה ושירותים ומומלץ לתת עדיפות לפתרונות אחסון כגון ארונות מעוצבים.

היתרונות של ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות מעוצבים מספקים מענה מקיף ביחס לדרישות ולמאפיינים המיוחדים של חדרי אמבטיה ושירותים. קודם כל, ארונות שמעוצבים בקפידה חוסכים במקום בחדר האמבטיה וקובעים את הקו הדקורטיבי המנחה של שאר הדירה. מעבר לכך, בעזרת ארונות מעוצבים ניתן להתאים חדרי אמבטיה לצרכים שונים של דיירים שונים: זה חשוב בעיקר בבתים חדשים של בעלי משפחות עם ילדים, אך קריטי לא פחות בדירות שכורות שמיועדות להשקעה.

משתלם לבנות ארונות אמבטיה בבתים חדשים

בעלי בתים חדשים צריכים לזכור שמשתלם יותר להחליף את הארונות הבסיסיים של מפרט הדירה בארונות מעוצבים עוד לפני מסירת המפתח ותאריך הכניסה. אפשר כמובן לערב את הקבלן בתהליך קבלת ההחלטות ולתאם מולו את הרכבת הארונות, אך ההחלטה מה לקנות היא של בעלי הדירה. כמו כן, ארונות אמבטיה מעוצבים מביאים לידי ביטוי את הטעם האישי של בעלי הבית. זה מה שמייחד את הבית משאר הדירות בבניין ויש לזה השפעה על ערך הנכס בטווח הארוך.

הכוונה מקצועית – במיוחד בשביל חדר האמבטיה שלך

המומחים של קונקס קרמיקה בע"מ יכולים לתת לך ייעוץ והכוונה מקצועיים במהלך עיצוב דירות חדשות. אם קנית דירה חדשה מקבלן אבל המפרט הטכני לא מוצא חן בעיניך, הגעת למקום הנכון: אנו מזמינים אותך להיכנס לקטלוג ארונות האמבט באתר וכן, המומחים שלנו מחכים לך כבר עכשיו במספר הטלפון 077-2315930 או באולם התצוגה עם ייעוץ מקצועי בנוגע לארונות אמבטיה מעוצבים ואיכותיים - ועם התחייבות למחיר הטוב ביותר!

כתוב תגובה