077-2315930

אמבטיון למשפחות עם ילדים

מהו ההבדל בין מקלחונים ואמבטיות? למה כדאי להורים לילדים להשתמש באמבטיה מוקפת זכוכית? ואילו שיקולי בטיחות צריכים להנחות משפחות שמעצבות את חדר המקלחת שלהן?

מקלחון הוא חלל רחצה קטן יחסית שמוקף בדרך כלל דלתות זכוכית. לעומת זאת, אמבטיון הוא סוג של אמבטיה מוקפת זכוכית וכלי סניטרי שמשלב בין היתרונות של מקלחון ואמבטיה. מטרת הזכוכית האטומה מעל האמבטיה היא למנוע מהמים להרטיב את חדר הרחצה ואפשר לשלב אותה גם בחללים גדולים. כמו כן, זהו פתרון אידיאלי עבור הורים לילדים בגילאים שונים.

מעצבים למשפחה שלך חדר רחצה מהחלומות

תמיד חלמת על חדר רחצה מושלם אבל לא מצאת פתרונות שמתאימים לכל המשפחה? בקטלוג של קונקס קרמיקה בע"מ מחכים לך כלים סניטריים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתחייבים בפניך למחיר הוגן ומזמינים אותך לאולם התצוגה המפואר. נציגינו ישמחו להסביר לך על הבדלים בין כלים סניטריים ולבנות עבורך הצעת מחיר שמתחשבת במשפחה. אצלנו יש מגוון מותגים מובילים מעולם הכלים הסניטריים ואנו יכולים להתאים עבורך אמבטיון לכל סגנון וקו עיצובי.

עיצוב חדרי רחצה למשפחות

חדרי רחצה למשפחות צריכים להיות מעוצבים תוך דגש על בטיחות. עקרונות הבטיחות חייבים לעמוד בראש סדר העדיפויות כאשר מעצבים חדרי רחצה מן הסוג הזה, בעיקר אם מדובר על הורים לילדים קטנים ופעוטות. בין היתר, חדרי רחצה חייבים להיות מעוצבים עם אמצעים למניעת החלקה, באופן שמונע מהמים להצטבר על הרצפה ועם הפרדה ברורה בין הכלים הסניטריים. בחדרי רחצה כאלה קל יותר לשמור על הילדים ואפשר להגן גם על תינוקות.

ההיבט הבטיחותי של שימוש באמבטיון

אמבטיון מרכז עבור הורים לילדים שלל יתרונות בהיבט האסתטי והבטיחותי. ראשית, קל מאוד לנקות אותו כי הוא מיוצר מחומרי גלם מעולים ועמידים. שנית, הזכוכית האטומה שבה משתמשים על מנת לייצר את הדלתות היא גם חזקה מאוד. מעבר לכך, ניתן לבחור אמבטיונים שעומדים בתקנים מחמירים של מכון התקנים ולהכניס את הילדים להתקלח בראש שקט.

תוספות, שדרוגים ועיצובים של חדרי רחצה

עוד יתרון של שימוש באמבטיון בחדרי רחצה של משפחות עם ילדים הוא שתמיד ניתן לשדרג אותו. הורים לילדים יכולים למשל להחליט אחת לכמה שנים על שיפוץ יסודי ולהחליף את דלתות הזכוכית, את הידיות או את החיפוי של האמבטיה. כך יוצרים מצב שבו חדר הרחצה גדל יחד עם הילדים וההורים חוסכים זמן וכסף.

כל מה שהמשפחה שלך צריכה נמצא כאן

בקטלוג המוצרים של חברת קונקס קרמיקה בע"מ מחכים לך כלים סניטריים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזמינים אותך להתרשם מסל המוצרים ולהשוות בין פתרונות מובילים לבית, לחדרי רחצה ולשירותים. כמו כן, באולם התצוגה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים ללא שום התחייבות: אנו מחכים לפנייתך במספר הטלפון 077-2315930 ושומרים עבורך אמבטיון במחיר מפתיע. 

כתוב תגובה