077-2315930

אמבטיה עומדת

אמבטיה עומדת – להורים שרוצים לשמור על הבטיחות (ועל הגב)

מהי אמבטיה עומדת ומה הערך שלה עבור הורים לילדים קטנים ותינוקות? לאיזה חדרי רחצה היא מתאימה? כיצד בוחרים אמבטיה עומדת?

אמבטיה עומדת מעוצבת עם רגליים להגבהה וניתן להשיג אותה בדגמים וגוונים שונים. עיצוב קלאסי של האמבטיה כולל למשל צבע לבן, רגליים בצבע כסוף או זהב וסיפון בצבע כסף. לעומת זאת, עיצובים אחרים מאפשרים לשלב רגלי ניקל עם סיפונים בהירים וכך לשנות את המראה הסטנדרטי של חדרי הרחצה. כמו כן, מלבד העיצוב מתגלה אמבטיה עומדת כפתרון אידיאלי עבור הורים לתינוקות ויש לה המון יתרונות פונקציונאליים.

הכלים הסניטריים הבאים שלך מחכים באולם התצוגה שלנו

חברת קונקס קרמיקה בע"מ מתמחה בשיווק ישיר של אמבטיה עומדת מהיבואן לצרכן. המשמעות עבורך היא חיסכון עצום בהוצאות, מבלי להתפשר על רפרטואר האפשרויות ועל איכות חומרי הגלם של הכלים הסניטריים. אנו נעזור לך לעצב את חדרי הרחצה מא' ועד ת' ונציע לך פתרונות אקסקלוסיביים במחירים הכי משתלמים בארץ. אולם התצוגה שלנו פתוח עבורך לכל אורך השבוע ורק נותר לך להתרשם מהקטלוג ואלפי הפריטים היוקרתיים שלנו.

עיצוב חדרי רחצה עם אמבטיה עומדת

אמבטיה עומדת מושכת את מלוא תשומת הלב בחדרי רחצה ושירותים. היא מתאימה לחדרים קטנים וגדולים, ניתן להשיג אותה במידות שונות והיא מעוצבת על בסיס קווים נקיים ואלגנטיים. עיצוב חדרי רחצה עם אמבטיה כזו נראה אחרת לגמרי בהשוואה לחדרים רגילים, מה גם שהיא עוזרת לרענן את מראה חלל הפנים ללא צורך בשיפוץ יסודי ויקר.

היתרונות הפונקציונאליים של אמבטיה עומדת

הורים לתינוקות צריכים להביא בחשבון גם את היתרונות הפונקציונאליים של אמבטיה עומדת. ראשית, השימוש ברגליים מאפשר להרים את האמבטיה מעל גובה הקרקע וכך מקל על מקלחת לתינוקות ופעוטות. שנית, ניתן להזיז את האמבטיה בקלות יחסית ממקום למקום בתוך חדרי רחצה ולעצב אותם לפי גיל הילד. בתוך כך, האמבטיה יעילה ונוחה מאוד גם עבור מבוגרים והיא מושלמת עבור מי שאוהב להתפנק באמבטיות ארוכות.

שיקולים לבחירת אמבטיה עומדת

בהשוואה בין דגמים שונים של אמבטיה עומדת כדאי להתייחס לפרמטרים כמו יצרן, חומר גלם וצורה. את האמבטיה העומדת ניתן להשיג בצורה מלבנית או עגולה ויש גם עיצובים מיוחדים ואקלקטיים יותר. מומלץ להגיע לאולם תצוגה שבו מציעים כמה שיותר סוגים שונים של אמבטיות לפני שבוחרים איזה מהן לבחור, כי מדובר בסופו של דבר באחד מהכלים הסניטריים החשובים ביותר לבית ולדירה.

אולם התצוגה פתוח לכבודך!

בחברת קונקס קרמיקה בע"מ יעזרו לך לקבל החלטה נכונה לגבי רכישת אמבטיות, כיורים וכלים סניטריים שונים. אולם התצוגה שלנו כולל עבורך אלפי פריטים שמתעדכנים בזמן אמת לפי האופנות האחרונות בעולם העיצוב. יש לך שאלות? אפשר ליצור איתנו קשר במספר 077-2315930 ולשמוע על אמבטיה עומדת לכל סגנון וקו עיצובי.

כתוב תגובה